Ruprechtice – VTJ Rapid Liberec 7:4 (2:0).

„Domácí“ se k prvnímu přáteláku sešli jen s obtížemi, proto byli pozváni dva hosté odjinud. Úvod patřil Ruprechtickým, pak se probudil mladý tým soupeře, hrající o třídu níž, který měl své šance. Pak Ruprechtice znovu zabraly a vstřelily dvě branky. Ve druhé půli byl k vidění zlepšený výkon Rapidu, který dokonce snížil. Domácí však navýšili až na 4:1, 6:2 a 7:3, vždy po dobrých akcích a jedné trefě z trestného kopu. Hosté vytrestali místy lehkovážnou hru soupeře, zejména díky hattricku Gschwentnera. Poslední slovou měl mladý Rapid, jenž v poslední minutě snížil Andršem. Branky vítězů: Kanta 2, Abrahám, Dlabola, Feri, Vavřich, Konopáč.

Chrastava – Žibřidice 6:1 (3:0).

Chrastavští hráči konečně předvedli slušnou i kvalitní koncovku ve svých šancích. Půltucet branek padl v ostře vedeném fotbale po akcích. S přibývajícím časem byla Chrastava až nečekaně lepší. Branky: Novotný 4, Bednář, Dominik Hořák – Broschinský.

Ve středu 16. února hraje Spartak Chrastava od 17.30 hodin v Českém Dubu s Byšicemi.

Bílý Kostel – Slovan Vesec 5:5 (2:5).

Zamrzlí domácí jen těžko pokrývali rychlé brejky hostů, kteří do půle skórovali čtyřikrát. Ve druhé půli Kostel přeskupil řady a dotahoval náskok soupeře. Nakonec zápas dokázal vyrovnat. Branky: Lochman 3, Studnička 2 – Schmidbauer 2, Soukup, Jurák, Tichý.

Vesec v pátek 18. února změří síly od 19.30 hodin na Harcově s Mratínem.

Rozstání – Mníšek 8:6 (6:0).

První poločas hrálo áčko Rozstání, což se jasně projevilo na skóre 6:0. Do druhého poločasu ale nastoupilo béčko a rázem se z jasného utkání stalo nakonec drama. Nakonec Rozstání pečetilo výhru osmým gólem z trestného kopu. Branky: Jarý 2, Bolina 2, Dobrovolný, Dostál, Kysela, Strnádek – Jerie 2, Čeřovský 2, Rašín, Širanec.

Doubí – Pečice 5:1 (5:1).

Po třech prohrách Doubí v pozměněné sestavě zabralo. Domácí podali poctivý výkon a zápas odbojovali. V brance vítězů se blýskl čerstvý padesátník Martin Pillmann zvaný Pilník, kterého střelecky podpořil čtyřmi góly Sandr. Pátou trefu připojil Brož. Soupeř je v Liberci na soustředění a v utkání vystřídal dvacet borců.

Doubí hraje další přípravný zápas v sobotu 19. února od 15 hodin se Spartakem Rychnov.

Krásná Studánka – Dubnice 4:4 (3:1).

Poločas hrála zkušenější studánecká parta, která měla plno šancí a utkání kontrolovala. Do druhé části zápasu poslal trenér Bláha mladší výběr, který nedokázal na starší výběr herně navázat. Navíc neubránil zkušeného Věcheta, jenž se prosadil třikrát. Branky Studánky: Vlach 2, Kurel, Suchomel.

Krásná Studánka v sobotu 19. února nastoupí v Doubí od 17 hodin proti Vesci.