DOUBÍ – ŽIBŘIDICE 4:3 (1:0)

Velkou překážkou pro Doubí byl na sněhové přikrývce hostující gólman Laluch, který zejména do půle kryl téměř vše. Žibřidičtí, kteří jsou v I. B třídě na špici, dokázali srovnat na 1:1 a dokonce otočit na 3:2. Domácí z I. A třídy ale nakonec strhli vítězství na svoji stranu, když ještě navíc Hájek neproměnil penaltu.
Branky: Rydval 2, Zeman, Herkner – Němec 2, Patka.

RUPRECHTICE – JABLONNÉ 4:1 (2:1)

První půlhodina vyzněla pro Ruprechtice, které v poklidu vedly 2:0. Jenže poté byla hra do poločasu oboustranně chaotická a po rohu hosté snížili. Výkonu „domácích“ na umělé trávě v Heřmanicích nepomohlo ani střídání. Jablonné postupně přestalo stíhat a o to více faulovalo. Ruprechtice neměly síly něco tvořit a dva jejich góly padly v závěru. Třetí gól padl ze 40 metrů a poslední v 90. minutě.
Branky: Vencl 2, Šrajbr, Vrtal – Pavlas.

SLOVAN LIBEREC U18 – CHRASTAVA 5:2 (3:2)

Dorostenci hráli U Nisy rychlý, běhavý fotbal a byli stále ve vedení. Chrastava i přes porážku podala nejlepší výkon v přípravě, kterému chyběly „pouze“ branky. Šancí měli poražení půl tucet, ale prosadil se jen Horák mladší a Patrman, kterým přihrával z postu desítky Kuba Beneš.

KRÁSNÁ STUDÁNKA – ŘEPOV 4:3 (3:1)

Domácí trenér Milan Bláha měl k dispozici 14 hráčů. Jeho tým sice prohrával 0:1, ale lepší ofenziva nakonec přinesla výhru. Kvalitní soupeř z okresního přeboru Mladoboleslavska potvrdil, proč je první a dokázal častokrát obranu Studny přivézt do úzkých.
Branky vítězů: Smolák 3, Zatroch.

STRÁŽ NAD NISOU – SPORTING MLADÁ BOLESLAV 6:6 (0:3)

Trenér Lukáš Hruboň zvolil špatnou defenzivní taktiku, na kterou účastník okresu našel recept raz dva. Do druhé půle se rozestavení domácích změnilo a Soukup svým gólem zavelel k obratu. Během deseti minut Stráž zvrátila stav na 4:3, přesto se konala nakonec remíza.
Branky Stráže: Budský 2, Soukup, Frýba, Jirsa, Hruboň.

FRÝDLANT – MIRSK 4:1 (2:0)

Polský soupeř sehrál do poločasu vyrovnanou a dobrou partii. Ve druhé půli sice Mirsk snížil, ale již lepší Frýdlant přidal z převahy další dvě trefy.
 Každopádně hosté z Polska byli pro účastníka krajského přeboru kvalitním sparing partnerem.
Branky Frýdlantu: Mazánek 2, Šindelář, Kozák.

DOLNÍ ŘASNICE – NOVÉ MĚSTO 3:7 (2:5)

Souboj účastníků okresního přeboru dopadl jasně pro fotbalovější vítěze, na kterých bylo vidět, že mají víc natrénováno. Město bylo lepší a střelecky pohotovější. Za poražené byl světlou výjimkou hattrick Černého.
Branky: Václav Černý 3 – Pospíchal 2, Kolenkár 2, Láznický 2, Lakomý.