Hrálo se ještě dalších pár duelů, v nichž jsme zaznamenali vysokou porážku Krásné Studánky ve Stráži pod Ralskem.Hrálo se ještě dalších pár duelů, v nichž jsme zaznamenali vysokou porážku Krásné Studánky ve Stráži pod Ralskem.

SLOVAN LIBEREC U19 – HRÁDEK 5:1 (3:1)

Mladíci se na Letce ujali vedení po sedmi minutách, kdy potrestali chybu v rozehrávce Knoblochem. Ve velkém sobotním vedru se oba týmy nešetřily a po centru srovnal hlavičkující Ondřej Holeček. Za devět minut opět dorost vedl, po hlavičce Valenty. Ten byl na hřišti krátce, protože vystřídal zraněného Flesnera.

„Má zhmožděný kotník,“ podotkl trenér Aleš Benek. Do poločasu domácí navýšili a za úmorného vedra ve druhé půli přidali další dvě trefy. Hrádek se bez několika hráčů základu dál snažil, ale své brejkové situace nedokázal zakončit.

Branky: Knobloch 2, Valenta 2, Hořčička – Holeček.

Slovan: Hnízdil – Zounek, Polyák, Horňáček, Křešák – Hořčička, Knobloch, Málek – Janouš, Flesner, Zvěřina. Střídali: Valenta, Holub.

Hrádek: Čamrda – Kovač, Hyppius, Bruner, Strya, M. Kavan – Kordík, D. Švejkovský, Holeček, Rumler – O. Holeček. Střídali: Novák, Tang, Š. Kavan, Chlupsa.

SLOVAN LIBEREC U19 – SPARTA PRAHA U18 4:2 (2:1)

Spokojený byl liberecký trenér Pavel Čapek, jehož svěřenci získali cenný skalp v měření sil mladíků ročníku 2003. V horku se hrála dobrá partie, ve které Liberec vedl již 4:1. Sedmdesát minut bylo hodně vyrovnaných, místy v I. a 20 minut v úvodu II. poločasu měl dokonce Slovan navrch.

Sparta dokázala snížit na 2:4 a závěrečných dvacet minut vyznělo pro ní. V dresu domácích se líbili Vyčítal, Stibor a Peuker. „Podali jsme bojovný výkon. Bylo to náročné a kvalitní utkání v dobré intenzitě. Za mě dobrý,“ zhodnotil Čapek pěknou výhru.

Branky Liberce: Schöber 2, Čechovič, Vyčítal.

Liberec: Hampl – Lupoměský, Peuker, Jindřich, Střiženec (60. Machotka) – Stibor, Vyčítal, Netušil – Müller (70. Löfller), Schöber, Čechovič.

FRÝDLANT B – JABLONNÉ 7:3

Branky pohyblivějších vítězů, kteří si zahráli s chutí, i ve vedru: Čuba 2, Borkovec, Buřita, Pleskač, Tauš z pen., Ponc.

STRÁŽ P. R. – KRÁSNÁ STUDÁNKA 8:1 (2:1)

Hosté bez řady hráčů se v dobrém poločase drželi, ale po třetím góle z trestného kopu odpadávali a nakonec z toho byla drtivá prohra. Čestný úspěch si dali domácí sami po rohovém kopu.

VRATISLAVICE – DOUBÍ 0:2 (0:1)

Hosté postavili půlku mužstva z dorostenců, ale ti pochopitelně lepší než domácí nebyli. Vratislavičtí měli několik pološancí, a tak se trefovali přesně jen Doubští – Kříček a ze 35 metrů Brezinský.