„Další zápas jsme odehráli v Žibřidicích, kde dle legendy dávají lišky dobrou noc. Deštivé počasí skoro nedovolilo domácímu správci nalajnovat hřiště, překvapením byl jeho dobrý stav po utkání,“ pochválil studenecký trenér Martin Hrubý travnatou plochu.

Na první změnu skóre se čekalo poměrně dlouho. „Utkání začalo opatrně z obou stran a nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu. Po naší mírné převaze jsme ale obdrželi první gól v 37. minutě my. Rychle jsme ale dokázali zareagovat a gólem Daniela Jandury zařídili poločasovou remízu,“ oddechl si kouč po vyrovnání.

Po přestávce už byla převaha jednoznačnější. „Ve druhém poločase už si troufám říct, že byla kvalita spíše u nás. Přibývalo faulů, jiskření mezi hráči a jednou i mezi lavičkami. V 68. minutě poslal Hrubý z přímáku ideální balón na Jóna, který se nemýlil a hlavou nás poslal do vedení. Po závaru před brankou se v 87. minutě nadvakrát prosadil Jirka Povr a hned o minutu později připravil David Rychtr chytrým dloubáčkem do kuchyně šanci opět Danovi Jandurovi, a ten zvýšil na 4:1. Soupeř ještě v závěru korigoval výsledek jedním gólem, ale to bylo vše,“ popsal Hrubý druhé dějství zápasu.

Modro-oranžový celek se opět mohl opřít o výraznou diváckou převahu v hledišti. „Děkujeme všem fanouškům na tour za podporu a fandění. Zápas byl z mého pohledu velmi týmovým představením od brankáře až po hráče na hrotu. Je důležité si tohle nastavení součinnosti přenést i do posledních dvou utkání,“ přeje si kouč.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...