„Tentokrát jsme vypravili autobusový zájezd, který pořádáme jednou za sezony pro naše fanoušky. Jelo jich s námi přibližně třicet a vytvořili nám domácí prostředí,“ pochvaloval si trenér hostujícího celku Roman Passian.

S hrou svých svěřenců byl opět spokojen. „Konečně v posledních utkáních podáváme výkony, na které naše mužstvo má. Takticky jsme zahráli velice dobře a po celý zápas jsme byli jasně lepší a nebezpečnější. Kdyby to skončilo například 10:3, nikdo by se nemohl divit,“ pravil pozitivně naladěn.

Mohlo to přijít už dříve… „Škoda jen, že až v posledních čtyřech kolech hrajeme tak, jak bychom měli. Je to ale také dáno tím, že se ustálila sestava a hrajeme v rozestavení, ve kterém chceme. Daří se nám kontrolovat hru a být lepší,“ pokračoval Passian.

Rozstání je momentálně šesté, ale na čtvrtý Bílý Kostel ztrácí pouhý bod. „Vrátili jsme se do hry o čtvrté až páté místo a v neděli o to určitě zabojujeme, přestože nás čeká náročný víkend. V pátek je na programu exhibiční utkání proti hokejistům Bílých Tygrů a v sobotu se ve vedlejší obci Osečná koná každoroční přejezd přes Kundratickou lávku, kam zamíří někteří naši hráči. V neděli pak vše uzavřeme domácím utkáním proti Rychnovu, po kterém bude následovat posezónní rozlučka,“ těší se kouč.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...