"Věděli jsme, jaký soupeř nás čeká. Byli jsme připraveni hrát více zezadu a nedostat velký příděl. Kvalita týmu Hamrů je obdivuhodná. Nastříleli tolik gólů, co my v sezoně dostali. Potenciál, aby nás porazili, byl tedy více než jasný," hodnotil střízlivě síly obou celků trenér Studence Martin Hrubý.

Po utkání mohl být s výkonem svých svěřenců spokojen. "Kluci, kteří nastoupili, zvládli utkání se ctí. Zejména v prvním poločase jsme soupeře potrápili. Jsem rád, že jsme dokázali na jejich hřišti vstřelit tři branky, což se v tomto ročníku jinému týmu nepovedlo. Navíc je to 10% jejich celkových obdržených branek, jelikož inkasovali třicetkrát," byl hrdý na svůj tým.

Studenec nadále sužuje poměrně velká četnost absencí. "Scházeli nám zranění Tomáš Jandura, Svatopluk Čech a kapitán Pour. Další hráče, kteří nebyli stoprocentně fit, jsem raději nechal pouze na střídačce, aby byli připraveni na závěrečné tři duely, ve kterých nám půjde o hodně," připomněl kouč souboj o záchranu s Mimoní, když mají oba celky shodně 9 bodů a nacházejí se na chvostu Krajského přeboru.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...