,,Skalice na nás ze začátku zápasu vletěla. Jejich hráči byli daleko dynamičtější a prosazovali se zejména po rychlých křídelních kombinacích, kde jsme propadávali. Díky dostatečnému doplnění hráčů soupeře ve vápně a našemu nedostoupení z toho vznikly dva góly," hledal příčiny porážky domácí kouč.

Po ospalém začátku se ale jeho svěřenci probrali a začali předvádět lepší výkon. ,,Od 25. minuty se hra vyrovnala a ke konci poločasu jsme snížili na rozdíl jedné branky. Druhý poločas byl vyrovnaný, dostávali jsme se do zakončení, ale prosadit se nedokázali. Soupeř chytře kontroloval závěr zápasu a kouskoval hru. Navíc některá sporná rozhodnutí hlavního sudího na konci utkání vyvolala spoustu emocí a nám už se nepodařilo vyrovnat," naznačil Hrubý, že výkon rozhodčího nebyl úplně po chuti domácímu celku.

I.B třída: V televizním utkání podlehly domácí Vratislavice (ve žlutém) Cvikovu 1:2.
FOTO: Svátek fotbalu ve Vratislavicích. Před kamerami ČT hrály se Cvikovem

Ten si bude muset v posledních dvou kolech hlídat, aby se před něj nedostala poslední Mimoň. ,,Cílem do posledních kol je udržet Mimoň za sebou, ale zároveň si zvýšit počet bodů v tabulce, ať nezakončíme soutěž s devíti body. Ideálně bychom chtěli mít po sezoně na svém kontě patnáct bodů. Do posledních dvou zápasů jdeme s cílem vyhrát," prohlásil odhodlaně vousatý muž, jehož svěřence čeká v posledních dvou kolech zápas v Železném Brodě, který je právě nad Studencem a sezonu zakončí domácím zápasem proti Rovensku, které je ještě o příčku výše.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...