Utkání se odehrálo na umělé trávě v nedalekém Frýdlantu a během první půle byla znát určitá nerozehranost. „První poločas byl vyrovnaný bez gólových příležitostí na obou stranách. Hrálo se spíše po vápna. Byli jsme však nuceni střídat už ve 26. minutě, kdy kvůli problémům se zády odstoupil Lukáš Pospíšil a o deset minut později ho následoval Dušan Nulíček, kterého píchlo ve svalu. To už je obehraná písnička,“ pokrčil Jalovičár rameny s poznámkou, že jejich kanonýr tráví mnoho času na marodce.

Po přestávce chtěli domácí pokračovat v dobré defenzivě, jenže plány vzaly za své velmi rychle. „Do druhého poločasu jsme vstupovali s plánem pokračovat v zodpovědné hře odzadu, což se nestalo. Hned po třech minutách jsme chybovali v obraně, balon propadl na zadní tyč a prohrávali jsme. Za chvíli přišel trestňák, brankář to vyrazil k protihráči, ten zvýšil na 2:0 a bylo po nás. Přestali jsme hrát a úplně jsme odpadli. Do toho přišla průtrž mračen, která celý zmar podtrhla,“ zakroutil trenér hlavou.

Momentka z utkání Žibřidic proti Krásné Studánce.
Žibřidice vysoko porazily Vesec a už jsou před ním. Vše nám sedlo, chválil kouč

Nejvíce mrzí hlavně špatná finální fáze. „My jsme si dokázali vytvořit za celý zápas jedinou gólovou šanci, když šel Venca Černý ze strany sám na bránu, ale o hodně minul. Nebojovali jsme o záchranu tak, jak bych si představoval,“ řekl naštvaně.

V následujícím kole čeká Nové Město nevyzpytatelné venkovní utkání. „Teď jedeme do Kamenice, kde je těžké prostředí. My na ně tedy teoreticky umíme. Naposledy jsme tam remizovali 3:3 a doma je porazili, tak uvidíme. Každý zápas je ale jiný,“ dodal Jalovičár.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...