„Bohužel to nejde. Jestli na hráče padla nějaká deka…Je to špatné. Po facce na Lokotce (Osečná prohrála v České Lípě minulé kolo 0:6 pozn. red.) byla reakce hráčů taková, že jich na trénink přišlo pět. Jsou tam tlaky a parta se trochu rozpadla,“ všiml si kouč František Pittner.

Celek zpoza Ještědského hřebenu nejvíce trápí docházka a úzký kádr. „Hráči si mezi sebou řeknou, že nechodí na tréninky, ale stejně nepřijdou. Celé jaro máme maximálně dva hráče na střídání,“ zakroutil trenér hlavou.

Momentka z utkání Nového Města (červená) proti Osečné.
Konec fotbalu v Novém Městě pod Smrkem? Pro trenéra reálná noční můra

Utkání proti Cvikovu se mu příliš nelíbilo. „První půlku byl Cvikov lepší, ale z obou stran to bylo špatné. Nemělo to moc parametry B třídy. Důležitý byl druhý gól, který jsme dostali ve 42. minutě. Tuto situaci jsme takticky nezvládli. Hráli jsme na dva defenzivní záložníky a najednou byli všichni tři střední hráči v útoku. Soupeř šel do otevřené obrany a v podstatě rozhodl zápas,“ popsal klíčovou situaci.

Po přestávce se Osečná zlepšila, ale na body to nestačilo. „Druhý poločas už byl o něco lepší. Podařilo se nám snížit, měli jsme další šance, ale ty neproměnili. Na závěr jsme vrhli všechny síly do útoku, Cvikov utekl a z protiútoku dal třetí gól,“ uzavřel kouč hodnocení.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...