„První půle byla z naší strany vcelku dobrá. Už v 5. minutě jsme šli do vedení. Následně jsme si vypracovali asi tři další gólové šance, ale ty brankou neskončily. Soupeř vyrovnal ve 25. minutě, když se poprvé dostal k naší bráně a po faulu skóroval z penalty. Za pět minut jsme udělali hrubku v obraně a hodkovičtí šli rázem do vedení,“ zakroutil hlavou trenér Jablonného Aleš Kotek.

Domácí to však paradoxně spíše nakoplo ke zlepšenému výkonu. „Ve 39. minutě jsme srovnali z penalty, kterou proměnil David Řehák. Gólové hody ale ještě neskončily, o dvě minuty později jsme opět vedli a ještě do poločasu přidali čtvrtou branku. Tím skončil opravdu hektický první poločas,“ oddechl si kouč.

Po přestávce jakoby domácím vypadl motor. „Do druhé půle jsme šli s tím, že navážeme na nasazení z prvního dějství, ale to se nám bohužel vůbec nedařilo. Přestali jsme běhat a úplně se vytratila souhra. Soupeř vycítil šanci a začal ovládat hru. Po hodině hry Hodkovice snížili a za dalších osm minut dokonce vyrovnali,“ nechápal Kotek změnu v herním projevu.

Ke hráčům byl kritický. „Naše hra byla po přestávce opravdu špatná, ale i tak jsme si vypracovali vyložené šance. Ty jsme ale už neproměnili i z důvodu výborně chytajícího brankáře hostí,“ pochválil muže mezi třemi tyčemi.

Bod ale nakonec bere. „Zápas dvou rozdílných poločasů tak přinesl spravedlivou remízu. Myslím, že hlavně diváci si brankové hody užili,“ uzavřel Kotek hodnocení.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...