Domácí opět doplatili na úzký kádr. „Jsme bez lidí. Máme dva vyloučené a čtyři zraněné. Musel jsem povolat staré chlapy, kteří hráli naposledy před čtyřmi lety. Dokonce i já jsem tam vlezl na půl hodiny,“ kroutil hlavou asistent trenéra.

David Jalovičár sportovně uznal sílu soupeře. „Hodkovice byly herně lepší, ale dařilo se nám jim vzdorovat. Navíc nás opět podržel brankář Dostál. Stejně jsme ale během prvního poločasu třikrát inkasovali. Z toho jednou z penalty, kterou jsme nesmyslně zavilnili. Do poločasu se nám povedlo snížit po pěkné individuální akci Vaška Černého,“ pochválil svého svěřence.

Novému Městu se dokonce povedlo utkání zdramatizovat. „Po přestávce se hrálo spíše mezi vápny bez větších šancí. V 57. minutě jsme snížili na 2:3, ale bohužel za dalších dvacet minut dal soupeř čtvrtý gól a definitivně nás zlomil. Shodli jsme se s nimi, že na vyložené šance to byl vyrovnaný zápas, který mohl skončit klidně 6:6 nebo 7:7,“ dodal.

Momentka z utkání Osečné proti Starým Splavům.
V souboji nováčků z okresu uspěla Osečná. Vše klaplo, jak mělo, usmál se Bergr

Hostující celek měl před zápasem nečekané komplikace. „Měli jsme potíže s dopravou, protože nám plánovanou cestu zavřel cyklistický závod. Přijeli jsme na poslední chvíli a nastoupili prakticky bez rozcvičky, přesto jsme utkání začali dobře a ve 39. minutě vedli už 3:0,“ začal hodnocení střetnutí hostující trenér David Novotný.

Mrzelo ho, že jeho svěřenci nechali domácí po ztrátě koncentrace do poločasové pauzy snížit. „To bylo zbytečné. Navíc po hodině hry dal po naší chybě soupeř dokonce kontaktní gól na 2:3 a zbytečně jsme si z toho udělali drama. Naštěstí David čtvrt hodiny před koncem přidal čtvrtý gól a pak už jsme střetnutí dohráli,“ uvedl k páté výhře v šestém utkání kouč Hodkovic.

Pochválil hrdinu střetnutí Davida Neumanna, autora čtyř branek a celkově nejlepšího kanonýra soutěže. Celkem dal na podzim už 12 gólů. „Potvrdil střeleckou formu. Jsem rád, že se mu daří a jsem pochopitelně spokojen. Doufám, že mu vydrží koleno, se kterým laboruje a věřím, že se střelecky přidají i další kluci, neboť není ideální, když vše stojí na jednou hráči.“ zvdihnul varovný prst.

První pozici budou Hodkovičtí hájit v sobotním domácím utkání, kdy přivítají od 16.30 Osečnou. „Bude to takové menší derby, na zápas se těšíme,“ dodal Novotný na závěr.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...