„Po červené kartě jsme chvíli měli tlak, ale po třetím inkasovaném gólu hráči závěr zápasu vypustili, což je ostuda. Na utkání byl také předseda, který byl hodně naštvaný. Tímto bych se chtěl také omluvit našim fanouškům za výkon v závěru,“ soukal ze sebe Jaromír Hetver.

Jablonné sráží nízká produktivita. „Nám se v utkáních od druhého kola opakuje, že nedáváme góly, což nás ubíjí. Za první poločas jdeme čtyřikrát sami na brankáře a nic neproměníme. Soupeř má dvě šance a dá dva góly. Do kabin jsme tak šli za stavu 0:2,“ kroutil hlavou jeden z hráčů pátého celku tabulky.

Také ve druhém poločase měli šance. „Po přestávce jsme do nich bušili, ale v 75. minutě dostali třetí gól a sesypali jsme se. Pak už to bylo buď a nebo. Naši klíčový hráči nejsou v takové pohodě a nejde jim to tolik. S Arsenalem jsme hráli poměrně vyrovnanou partii, ale když nedáme góly, nemůžeme pomýšlet na body. Čeká nás doma Rovensko, které neznám, tak uvidíme,“ očekává Hetver následující zápas.

To nováček západní B třídy zažívá parádní vstup do soutěže, když vyhrál čtyři ze čtyř zápasů. „Takový start do soutěže jsme rozhodně nečekali, je to snové. Ale každý zápas je jiný, můžeme někde klopýtnout a vše může být jinak. Postup? O tom se nebavíme,“ rázně odmítl trenér rezervního mužstva Arsenalu Česká Lípa Tomáš Kucr.

Také on uznal, že výsledek příliš neodpovídá realitě. „Dlouho to nebyl vůbec lehký zápas. Jablonné dalo tyčku a mělo další šance. My jsme navíc od 69. minuty hráli po vyloučení Kapitána o deseti. Závěr ale kluci zvládli bravurně a odevzdanému soupeři dali dalších pět branek,“ pochvaloval si kouč.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...