Hodkovice prohrály první zápas doma, třebaže díky dvěma gólům Jana Janků v poločase vedly 2:1. Hosté ale po hodině hry srovnaly a pak rozhodl zmiňovaný nastavený čas.

„Na soupeře z Hodkovic jsme nastoupili v rozestavení 4-5-1 a myslím, že nám to fungovalo. Věděli jsme, že mají silný střed hřiště. Celkem se nám dařilo na balonu a fyzicky jsme vydrželi až do konce zápasu, což nakonec asi rozhodlo,“ uvedl hostující trenér Aleš Kotek.

První poločas se hrál pohledný fotbal s řadou šancí na obou stranách. „Domácí šli už ve 14. minutě do vedení, ale nám se podařilo srovnat o dvě minuty později po hezké kombinaci na jeden dotek. Po zbytek poločasu se hrálo nahoru dolů, pak přišla 44. minuta, domácí se dostali k odraženému míči a strhli vedení na svou stranu,“ komentoval kouč.

„Druhá půle se opět hrála ve vysokém tempu a měla úroveň. Nám se povedla rychlá akce v 58. minutě, po které jsme srovnali. Zápas se pomalu blížil do nerozhodného konce, ale v poslední akci v 91. minutě našel David Řehák přesným centrem Lukáše Čermáka na malém vápně, a ten zvrátil skóre v náš prospěch. Klukům chci poděkovat za velmi kvalitní výkon a bojovnost do poslední minuty. Zápas měl opravdu velmi dobrou úroveň z obou stran, ke které přispěl i hlavní rozhodčí Vachek,“ chválil Kotek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...