„Bylo to vyrovnané utkání, ale hosté byli důraznější a měli dobrou taktiku. Výborně jim zahrála obranná řada, kdy hráči dobře napadali a zdvojovali naše kluky. Ve druhé části prvního poločasu jsme zvýšili úsilí, více běhali a napadali, díky čemuž si vytvořili dvě až tři zajímavé šance, ale dobře jsme je nezakončili,“ smutnil vedoucí domácích Josef Háza.

Je naštvaný ze situace u úvodní branky zápasu. „První gól padl z učebnicového ofsajdu po hrubé chybě pomezního rozhodčího. Že se nám po zápase omluvil, je prd platný. Druhou branku jsme inkasovali po špatné komunikaci a zaváhání v obraně a třetí gól vyplynul normálně ze hry. Tato branka v podstatě rozhodla zápas a hra se uklidnila. Nám se ještě podařilo v závěru snížit po rohovém kopu,“ popisoval důležité momenty utkání.

S prohrou samozřejmě nemůže být spokojen. „Výsledek 1:3 je trochu krutý. Remíza by zápasu slušela. Hlavně chyba pomezního rozhodčího u prvního gólu ovlivnila zápas. Nevzdávali jsme se, ale bohužel se nám nedařila finální fáze a proměňování šancí,“ uzavřel Háza.

Krajský přebor U19: Ruprechtice - Velké Hamry 6:1.
Rozmíška jako v derby pražských S? Občas se to stane i nám, přiznává dorostenec

Ruprechtice naopak prolomily pětizápasové čekání na výhru. „Konečně mohu říct, že to bylo zasloužené vítězství. Mrzí nás akorát inkasovaný gól v závěru. Hned v prvních deseti minutách jsme měli tři velké šance po centrech ze strany, ale žádnou neproměnili. Góly přišly až poté. U prvního jsme si říkali, že možná padl z ofsajdu. Rozhodčí ho ale uznal. Poté jsme malinko polevili, soupeř vyrovnal hru a měl menší tlak. Po nějaké době jsme se vrátili do zápasu a průběh vyrovnali,“ hodnotil první dějství trenér Ruprechtic.

Druhá půle už byla více v režii jeho celku. „Po gólu na 2:0 ve druhém poločase jsme se uklidnili a měli zápas pod kontrolou. Následný třetí gól po přímém kopu definitivně rozhodl. Bohužel jsme ještě inkasovali v závěru po rohovém kopu, což nás mrzí, protože tyto akce nás provází celou dobu. Byli jsme rádi za zvládnutý zápas, jelikož jsme měli omezené možnosti na střídání,“ prozradil Pavel Buša.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …