Jeho protějšek byl rozladěn ze závěru první půle. „Utkání bylo vyrovnané a hrálo se ve velmi dobrém tempu. Dostávali jsme se častěji do útočných akcí a v 18. minutě jsme po faulu na Mečíře hostujícím brankářem měli hrát podle mého názoru v přesile. Rozhodčí udělil pouze žlutou. Ihned po přestávce na občerstvení jsme z následné standardní situace špatně obsadili vynikajícího Jíru, který bývá hlavou v těchto situacích 100%, což potvrdil prvním gólem zápasu. Po hezké akci uklidil a srovnal Martin Kuřík. Poločas jsme chtěli v klidu dohrát, ale série nepochopitelných zkratů ve 44. a 45. minutě nás poslala na párek a do kabin jsme šli za stavu 1:3. Musím říct, že takhle naštvanej jsem snad nikdy nebyl,“ kroutil hlavou Martin Hrubý.

Gólové hody pokračovaly ihned po pauze. „Úvod druhé půle nebyl divoký jen na tribunách, ale i na hřišti. Hned ve 46. minutě snížil kapitán Povr. Ovšem vzápětí ve 48. minutě potvrdil svoje zkušenosti opět Jíra a začínali jsme znovu. Oceňuji přístup kluků, chtěli to ještě zkusit a i díky divákům dřeli na maximum. V 53. minutě efektně zavěsil Petr Jezdinký a následně i Dan Jandura, který doufám protrhnul svou střeleckou smůlu. Chtěli jsme ale vyhrát! Škoda, že střela Toma Jandury v závěrečné minutě jen těsně minula branku. Příští víkend to budeme chtít napravit a porazit Semily. Na zápas se dobře připravíme a snad budeme úspěšní,“ dodal domácí lodivod.

Studenec je známý domácí podporou od diváků, což se potvrdilo i v tomto utkání. „Chtěl bych obrovsky poděkovat divákům, kteří byli fantastičtí a hnali naše hráče za dobrým výsledkem, Každý z 300 lidí, kteří dorazili na zápas, byl naším dvanáctým hráčem,“ byl vděčný Hrubý.

Momentka z venkovního utkání Krásné Studánky v Žibřidicích.
Studánka opět prohrála a má jediný bod. Musíme vydržet do zimy, velí Jirák

Roman Passian po utkání litoval promarněného náskoku. „Ve vyrovnaném zápase jsme třikrát vedli. Bohužel ani tak to nestačilo na tři body. Na extra malém hřišti šlo spíš o boj než fotbal a jsem rád, že jsme se domácím v téhle disciplíně vyrovnali. Na čtyři góly venku bychom ale měli vyhrávat, tak snad příště,“ mrzelo kouče.

I on se pozastavil nad skvělou návštěvou. „Pochvala míří k domácím fanouškům, kteří vytvořili skvělou atmosféru utkání,“ poděkoval.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …