„V posledních utkáních jsme často inkasovali hloupé góly. Do utkání jsme šli tedy s tím, že nechceme dostat branku po nějaké nezodpovědné chybě. Soupeř nás v úvodu trochu zatlačil. Věděli jsme, že mají šikovné a rychlé ofenzivní hráče. Poté se hra vyrovnala a ve 27. minutě jsme šli do vedení po rohovém kopu. Před pauzou jsme bohužel dostali gól po centru přesně ze situace, ze které jsme nechtěli,“ hlesl trenér Ruprechtic Pavel Buša.

Ani po přestávce se obraz hry nezměnil. „Druhý poločas probíhal podobně. Bylo to kvalitní utkání z obou stran. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Nebyly však nějaké velké šance. Za zmínku stojí jedna situace ze závěru, kdy po závaru v našem vápně soupeř nastřelil břevno. Jinak ani jedno mužstvo nedokázalo strhnout vítězství na svou stranu. Remíza je asi zasloužená,“ bral domácí kouč bod.

Přesto byl malinko zklamaný. „Doma to mohlo být za tři body, ale s výkonem jsme relativně spokojeni. Bílý Kostel je momentálně na třetí pozici a má velkou ofenzivní sílu, jedná se o těžkého soupeře. Přestože jsou naše výkony dobré, vítězství se nám vyhýbají, snad se to povede příští týden,“ doufá Buša.

A třída: Doubí (bílá) - Krásná Studánka 2:1.
Doubí zapsalo třetí výhru v řadě. Studánka na výhru dál čeká a nechápe delegaci

Také předseda Bílého Kostela tušil, že ze zápasu šlo vytěžit i víc. „S remízou jsme spokojení, ale ve finále to mohlo být i veselejší. Obě strany se hodně praly s terénem, protože to hřiště je takové…pochroumané. Veškerá kombinace po zemi se rozskákala, což dělalo všem problémy,“ hodnotil Roman Janáček drnitý terén Ruprechtic.

Pak už přešel k popisu zásadních situací. „Po rohovém kopu jsme bohužel prohrávali 0:1. Do poločasu se nám ale povedlo vyrovnat. Mezitím jsme ještě měli dvě šance, které kluci neproměnili. Ve druhé půli jsme se opět potýkali s neschopností vstřelit gól. V 85. minutě vytěsnil domácí brankář Lochmanovu střelu na tyč, kdy jsme mohli jít do vedení. Ale neprohrálo se, bod z venku je dobrý,“ uzavřel smířeně.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …