„Bohužel Doubí jednoznačně zvítězilo. Nacházíme se stále ve stejné situaci. Aktuálně nám chybí mnoho hráčů a látáme to, jak jen můžeme. Někteří kluci nastupují přes zranění a jiní zase na pozicích, na které nejsou zvyklí. Místo toho, abychom řešili taktiku proti soupeři, řešíme poskládání základní sestavy,“ povzdechl si Pavel Buša, trenér Ruprechtic.

Taktika dlouho nedostat gól domácím příliš nevyšla, jelikož inkasovali už ve 12. minutě. „V první půli jsme chtěli hrát defenzivněji a vyčkávat na soupeře. Doubí si vytvořilo tlak a herní převahu. Ta vyústila v gól po rohovém kopu. Do toho přišlo další zranění, kdy musel odstoupit Zdeněk Suchomel. Po půlhodině hry jsme dostali druhý gól a poločas skončil po jasné převaze Doubí 0:2,“ popisoval trenér první dějství.

Krásná Studánka (v černém) ztratila dobře rozehraný zápas a se Semily pouze remizovala 2:2.
Studánka ztratila dobře rozehraný zápas. Střílíme se sami do nohy, nechápe Jirák

Po přestávce se hra přeci jen vyrovnala, ale skóroval opět pouze soupeř. „Snažili jsme se s výsledkem ještě něco udělat a provedli střídání, kdy jsme poslali do hry jiné typy hráčů. Začátek druhé půle byl od nás lepší, soupeře jsme zatlačili, snažili se tvořit a útočit. Bohužel šance nepřišly, pouze náznaky. Naopak soupeř opět skóroval po rohovém kopu a bylo prakticky hotovo. Následně přišel ještě jeden gól Doubí a zápas už se jen dohrával,“ přiznal Buša.

V klubu tak začíná panovat mírná nervozita. „Musíme ještě zabojovat do konce sezony a získat nějaké body. Matematicky ještě nejsme zachránění. Věříme v návrat některých hráčů, ale uvidíme, jak to bude příští týden,“ pokrčil rameny.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...