„Byl to pro nás další špatný zápas. Nějak se nám to teď sešlo. Sice jsme šli do vedení, ale asi nás to až moc uklidnilo a soupeř využíval našich chyb. Snažíme se tvořit hru, ale máme hodně ztrát, které soupeři trestají,“ pokrčil rameny Pavel Buša, kouč Ruprechtic.

Vedení domácím vydrželo přibližně deset minut. „Mšeno rychle vyrovnalo. Druhý gól dalo po sporném momentu z penalty, kdy z našeho pohledu jejich hráč sám naběhl do brankáře, ale rozhodčí pískl desítku. Ještě do poločasu pak odskočilo na 3:1,“ vracel se k zásadním momentům zápasu.

Bělá (v zeleném) nastartovala ve druhém poločase motory a Studenec doma porazila vysoko 6:2.
Nechci brečet, ale...stěžuje si trenér Studence na výkon rozhodčích v Bělé

Hostující Mšeno si zápas už pohlídalo. „Ve druhém poločase jsme se snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale bohužel se nám to nepovedlo. Zápas jsme dohrávali unavení a za stavu 1:5 už nám chyběly jak fyzické, tak morální síly. Když to řeknu blbě, už jsme jen čekali na závěrečný hvizd,“ přiznal Buša.

Ruprechtice stále trápí rozsáhlá marodka. „Už jsem to říkal minule. Nechceme se na to vymlouvat, ale máme dost zraněných. Někteří musejí nastupovat i přes drobné bolístky. Musíme si také pomáhat dorostenci. Točíme sestavou a nejsme na sebe úplně zvyklí. Momentálně nám to nefuguje a budeme muset najít cestu pro zlepšení, abychom v dalších zápasech ještě získali nějaké body,“ dodal Buša s poznámkou, že zachráněni se rozhodně necítí.

Střelec dvou branek Bílého Kostela David Lochman (v modrém) během podzimního utkání proti Bělé.
Z útočníka brankářem? Krize v Bílém Kostele může přinést nečekané řešení

To páté Mšeno podobné starosti naštěstí nemá. „Našemu mužstvu se dařilo, začalo velmi dobře. Měli jsme krásnou šanci už v první minutě. Kuba Obršlík šel sám na brankáře, ale bohužel gól nedal. Pak jsme dostali branku po naší chybě, ale musím říct, že kluci se zvedli a Honza Pavelka, který se vrátil po delší době, zařídil vítězství třemi góly. Hrál v útoku s Kubou Obršlíkem a byl výborný,“ pochválil navrátilce David Ryšavý, hostující kouč.

Nebylo to ale jen o jednom hráči. „I ostatní kluci hráli skvěle po křídlech. Ruprechtice se stáhly a nechávaly nám prostory, což jsme využili. Štěpán Hujer také dobře centroval a Honza Pavelka s dalšími útočili. Nakonec jsme vyhráli 5:1, což je skvělé,“ zhodnotil trenér vysoké vítězství.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...