„V utkání jsme byli jednoznačně lepší. Bohužel naše koncovka je nekonečné téma. Klidně to opět mohlo skončit vyšším rozdílem. Zápas jsme ale po celou dobu kontrolovali. Na to, jak náročný měli kluci víkend, podali nadstandardní výkon,“ pochválil své svěřence trenér Roman Passian.

S celkovým umístěním ale úplná spokojenost nepanuje. „Díky této výhře v posledním utkání jsme obsadili konečné páté místo. Není to pro nás sice úplně úspěch, protože jsme mířili výše, ale po začátku jarní části můžeme být nakonec spokojeni,“ zhodnotil kouč v rychlosti.

Rozstání se dařilo hlavně v závěru sezony. „Neprohráli jsme posledních šest utkání a hned čtyři z toho vyhráli. Je znát stabilizovaná sestava a rozestavení, na které si hráči zvykli. Uvidíme, jaké bude léto. Očekáváme výrazné posílení kádru a budeme chtít mířit na vyšší příčky,“ slibuje Passian odhodlaně.

Hostující kouč byl po jasné porážce na některé hráče naštvaný. „Nebyli jsme kompletní, byla to naše jednoznačná prohra. Domácí vyhráli úplně zaslouženě. Někteří hráči dali přednost jinému programu, což beru jako nezodpovědné,“ řekl důrazně rychnovský Miroslav Procházka.

K výhře Rozstání přispěl také Marek Jíra, který s přehledem proměnil pokutový kop. | Video: Deník/Tomáš Honzejk

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...