„Byl jsem trochu nervózní, jak se k utkání postavíme po prohře s Bělou, ale kluci předvedli skvělý výkon. Pouze za stavu 2:0 mělo Doubí obrovskou šanci, kterou neproměnilo. Nám se dokonce povedlo dát dvě branky v oslabení. Jednu na konci první půle, kdy jsem si šetřil střídání a druhou po červené kartě,“ přiznal Lukáš Hodan raritu, která se jen tak nepovede.

Výhru zařídil v podstatě jeden hráč. „Soupeř měl mladé a šikovné mužstvo, ale ještě ne tolik zkušené. Nám se navíc dobře vyspal Jan Řeháček, který vždy stál tam, kde měl a kluci mu připravili hned čtyři góly v podstatě do prázdné brány,“ popisoval hostující kouč jeho branky.

Bělá (v zeleném) nastartovala ve druhém poločase motory a Studenec doma porazila vysoko 6:2.
Nechci brečet, ale...stěžuje si trenér Studence na výkon rozhodčích v Bělé

Výhru ale provázely také komplikace. „Ve 24. minutě jsme museli poprvé střídat levého beka, protože má nejspíš natržený zadní sval. Střídající hráč vydržel jen patnáct minut a zamával, že si také udělal něco se svalem. Poslal jsem ho ze hřiště a do poločasu jsme hráli v desíti. Pak jsem tam dal Matějíčka, a ten po třech minutách na hřišti dostal červenou. Nikdo už nechtěl jít na levého beka,“ usmál se Hodan s nádechem ironie.

Zmiňovaný Matějíček se dost možná postaral o rekord. Na hřiště totiž nastoupil v 68. minutě a už za tři minuty šel opět dolů. „Byl poslední těsně za polovinou a balon mu přeskočil na umělce nohu. Brezinský mu ho vypíchl a věděl, že rychlostně tento souboj nejspíš nevyhraje a k bráně bylo daleko. Tak po lehkém kontaktu, který by daleko drobnější hráč ustál, chytře spadl a byla z toho červená karta,“ pokrčil trenér smířeně rameny.

Pěnčínu to ale výhru nevzalo, na druhou Bělou má stále tři body a jeden zápas k dobru.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...