„Šlo to ztuha. Prohrávali jsme po prvním poločase 1:3. Herně to nebylo špatné, ale udělali jsme nějaké chyby, které soupeř potrestal. Ve druhé půli kluci zatlačili a vytvořili jsme si takový pravidelný tlak, nepustili jsme je přes polovinu hřiště a nakonec jsme vytvořené šance proměnili a zápas otočili,“ oddechl si David Grebeníček, trenér Bělé.

Za vydřené tři body je samozřejmě rád. „Ve finále to dopadlo dobře, ale zase jsme museli improvizovat v sestavě, máme pořád zraněné hráče. Už se blíží konec sezóny. Po tomto zápasu jsme spokojení. Doma tři body, taky fanoušci byli spokojení. Snad do Vesce, kam teď jedeme, už budeme trochu kompletnější. Možná tam ještě budou nějaká zranění, ale snad se něco doladí,“ plánuje kouč.

To předsedu Bílého Kostela samozřejmě ztracené vedení mrzí. „Odehráli jsme dva různé poločasy. Ten první byl z naší strany dobrý a zaslouženě jsme vedli 3:1. Po změně stran se však karty obrátily a po našich chybách jsme pustili soupeře do zápasu. Nakonec jsme o všechny body přišli po penaltě domácích v závěru utkání,“ přinesl podobný pohled na utkání Roman Janáček.

Tomu trochu vadil styl hry Bělé. „V průběhu zápasu nás domácí poměrně masírovali. Všichni naši kluci, kteří to umí s balonem, dostávali docela naloženo. Z toho pak pramenily hádky a žluté karty,“ pravil rozladěně.

Ani jeho mužstvu se nevyhýbají zdravotní problémy. „Kupí se nám zranění hráči. Člověk si navíc myslí, že už máme vyzrálý mančaft, ale nebylo tomu tak. Bělá změnila styl hry a nedokázali jsme na to reagovat. Začala se více tlačit do vápna, čímž nás dostala pod tlak,“ přiznal předseda.

Nakonec tedy po dobrém výkonu nezískal Bílý Kostel ani bod. „Mohli jsme za vyrovnaného stavu odskočit na 4:3, když jsme si vypracovali dvě dobré šance. Jednu soupeř vykopl dokonce na brankové čáře. My si naopak dali jeden vlastní gól. V závěru rozhodla nešťastná náhoda, kdy jsme zbytečně otevřeli hru a po faulu ve vápně inkasovali z penalty,“ uzavřel Janáček hodnocení.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...