„Bohužel nám utkaní vůbec nevyšlo a můžeme jen děkovat brankáři, který chytil minimálně dalších pět gólů, že to dopadlo takhle. Bojujeme s obrovskou marodkou, opět nám chybělo sedm hráčů, z toho by pět bylo určitě v základu. Během utkaní jsme přišli ještě o další dva hráče. Jen doufejme, že se nejedná o nic vážnějšího. Zápas jsme dohráli se čtyřma klukama z B-týmu, kterým patří dík za bojovnost. Na tuhle soutěž už to ale bohužel nestačí. Navíc měli kluci dopolední utkání v nohách, takže se nám to krásně sešlo. Nemá cenu se vymlouvat, myslím, že v těchto soutěžích se to občas stává každému,“ pravil smutně trenér Rozstání Roman Passian.

Jeho celek neměl v podstatě žádnou šanci na vítězství. „V utkání nás soupeř jasně přehrál a bylo jen otázkou času, jakým rozdílem vyhraje. V týdnu nám kvůli zranění vypadli oba útočníci, a tak jsme byli ve hře dopředu absolutně bezzubí. Za tenhle zápas jsme si nezasloužili vůbec nic. Soupeři gratulujeme,“ řekl sportovně kouč.

Jeho svěřenci mohou napravit záváhání hned příští víkend, kdy je čeká dohrávka a zároveň poslední zápas podzimu. „My se musíme připravit na poslední kolo ve Mšeně, kde doufám, už v lepší sestavě, podáme daleko bojovnější a kvalitnější výkon,“ vyhlíží Passian rozloučení s první částí sezony.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...