„Myslím, že výsledek nakonec berou obě mužstva. Nám se povedlo Ondřejem Michálkem v 73. minutě vyrovnat, udrželi jsme tu naší sérii,“ řekl trenér višňovské Jiskry Milan Melka.

„V kontextu celého utkání považuji remízu za spravedlivý výsledek,“ souhlasil hostující trenér Milan Bláha, jehož tým dostal pět minut před poločasovou přestávkou z pokutového kopu do vedení Jakub Adamec.

Derby mělo vše, co má mít. „Velmi dobrá návštěva viděla bojovné utkání, kterému nechyběli emoce, pokutové kopy na obou stranách a dokonce čtyři červené karty,“ přitakal kouč Frýdlantu.

„Kulisa byla výborná, plné tribuny, plný areál, naši skvělí fanoušci i příznivci domácích. Z pohledu pořadatelů musíme být nadšení, protože tahle akce je tu opravdu něco. Byla to klasika. Vyhrocené utkání, asi se s tím i tročku počítá – čtyři červené, ale zákeřnosti tam nebyly. Mrzí mě, že nám Ondřej Michálek a Jan Bednář, dva důležití hráči, buDou po disciplinárních trestech chybět v Pěnčíně.“

Melka si myslí, že zápas pro jeho tým mohl být jednodušší: „Kdyby se nám podařilo využít šance v úvodu nebo alespoň penaltu. Frýdlant ale podal snaživý výkon, který ještě umocnil moment, když se dostal do vedení. My jsme v poločase řekli, že nemáme co ztratit a jsme rádi, že se nám podařilo vyrovnat,“ uvedl višňovský trenér.

Mužstvo však chválil i jeho protějšek z lavičky Slovanu Frýdlant. „Kluky chci pochválit za bojovnost a nasazení. V sobotu nás v domácím prostředí čeká další těžký soupeř, a to rezerva Velkých Hamrů,“ dodal kouč Bláha.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...