Proč byl zápas 24. kola pro jeho tým tak důležitý? "Věděli jsme, že pokud ho zvládneme, tak splníme předsezonní cíl a skončíme do pátého místa," vysvětlil kouč Krásné Studánky.

Za výhrou nad šestým celkem tabulky vedl jeho tým zejména Ondřej Holický, jenž dal v úvodní čtvrthodině dvě branky, pojistku přidal po změně stranv 55. minutě Lukáš Vlach.

"Ten začátek se nám opravdu povedl, ve 14. minutě jsme po dvou standardních situacích vedli 2:0. Zbytek prvního poločasu jsme pak kontrolovali a soupeře do ničeho nepustili," popsal první půli Bláha.

A jak viděl druhou? "Deset minut po přestávce jsme přidali třetí gól Vlachem a naše pak naše hra začala uvadat."

Hosté mohli utkání ještě zdramatizovat, ale v koncovce se jim nedařilo. "Nás dvakrát podržel dobře chytající brankář Tomáš Vymetal."

Krásná Studánka mohla v závěru přidat další branku. "Také my jsme měli příležitosti, třeba střídající Jan Smolák mohl dát během deseti minut hattrick, ale bohužel neměl dobře seřízená mířidla. Ale celkově jsme spokojeni, protože jak už jsem říkal, tak jsme důležitý zápas zvládli a řekl bych, že velmi odbře," dodal trenér Bláha.

Také o víkendu čeká jeho svěřence soupeř z leppší poloviny tabulky. Krásná Studánka se představí v neděli od 17.00 na hřišti sedmého SK Jívan Bělá. Sezonu uzavře 11. června na domácím hřišti, kdy od 10:30 přivítá Rynoltice.