CHRASTAVA - ČESKÁ LÍPA 1:6 (1:5)

První utkání v nové sezóně sice domácí proti divizionářům odbojovali, ale první poločas měli velké rezervy v defenzivě. Hosté dostávali až zbytečně velký prostor k manévrování a byla z toho pětka, kdy se za Chrastavu prosadil jen Dominik Hořák. Po přestávce došlo u hráčů Spartaku ke zlepšení a vypracovali si šest vyložených šancí, jenže gól dali jen hosté.

Chrastava: Frank – D. Hořák, Melichar, Šorsák, Šupol – Dominik Hořák, M. Rozmajzl, Wolf, Jelínek, Havlíček – Patrman. Střídali: Zoul, Mareček, Kyncl, Průša, Jaček, Wagner.

FRÝDLANT - VILÉMOV 4:0 (2:0)

Branky: Nosek, Kobr, Horáček, Mazánek.

Velice kvalitní hosté byli sice silnější na balonu, ale Frýdlantští byli zase bojovnější a přesnější v rychlé kombinaci, což přetavili v prvním poločase ve vedení 2:0. Vilémov ve druhé půli ještě přidal, ale pozorná obrana Slovanu odolávala a naopak zakládala rychlé protiútoky, ze kterých zvýšil až na pro hosty krutých 4:0.

DĚTŘICHOV - RUPRECHTICE 3:2 (3:1)

Hosté měli více ze hry jen úvodních deset minut a pak se zlepšili zase až po hodině. Poločas odchytal za Dětřichov ruprechtický Vavřich, druhý jeho kolega Nováček. Za domácí byli přesní Kohucik, Mičunovič a Zahrádka, za hosty snižovali Houdek a Buša. Za domácího účastníka okresního přeboru nastoupil Ondřej Rašín, který naposledy hrával v Německu.