„S rozjezdem podzimní části jsme spokojeni. Další zápas jsme morálem odmakali a dotáhli k zaslouženému tříbodovému zisku,“ řekl po utkání trenér Michal Kolčava.


V premiéře jeho svěřenci porazili Bílý Kostel nad Nisou 7:5, ve 2. kole vyhráli na půdě libereckého Pěnčína 1:0 a o posledním víkendu si poradili před vlastním publikem s Rychnovem 3:1.

„Rychnov se na nás dobře připravil, ani jsme tak těžký zápas nečekali: „Výborně hrál do defenzivy, čekali tam na nás a my jsme se tam nemohli dostat. Pomohli jsme si jednou standardkou a v poločase jsme vedli 2:0.“

Jenže soupeř kousal. „Po sérií rohů se hostům podařilo skórovat a kontaktní brankou se dostal do hry,“ uvedl v rozhovoru pro klubový web Kolčava.

Mrzelo ho, že jeho tým za stavu 2:0 nepřidal třetí branku. „Mohli jsme být více v klidu, mohlo být po zápase. Celkově si ale myslím, že jsme vyhráli zaslouženě,“ dodal kouč.

V sobotu od 17.00 se chrastavský Spartak představí na hřišti Krásné Studánky.

Půjde o šlágr 4. kola I. A třídy neboť domácí zatím nepoznali hořkost porážky a skvělá bilance Chrastavy byla zmíněna. Navíc půjde o souboj čtvrtého a třetího celku tabulky. Krásná Studánka po letní trenérské změně zatím ve třech zápasech ani jednou neinkasovala.