„Díky dobré spolupráci s dorostem a jeho trenérem Jirkou Chaloupkem jsme měli k zápasu připraveno pět dorostenců. Je samozřejmě dobré, že můžeme takto mladé hráče zapracovávat do chlapského fotbalu,“ pochvaluje si trenér Ruprechtic Pavel Buša.

Na soupeře svůj celek dobře připravil, jenže… „Věděli jsme, že Rychnov je nebezpečný v útočné fázi, ale naopak jeho slabinou je bránění. Naše plány bohužel zhatilo brzké vyloučení už ve 34. minutě. Vše se zkomplikovalo a poločas jsme prohráli 1:3,“ pokrčil rameny.

Jeho mužstvo ale sympaticky nic nevzdalo. „Řekli jsme si však, že to nebalíme a druhý poločas se hrál nahoru-dolů. V tomto ohledu jsem na kluky pyšný. I když nám Rychnov odskočil, povedlo se nám dotahovat a celý zápas byl otevřený,“ pravil Buša spokojeně.

A mohlo být ještě veseleji. „Pomezní rozhodčí ještě mylně odmával ofsajd při naší brance. Z tohoto pohledu je to škoda, protože nás to mohlo ještě více nakopnout. Přestože jsme ale hráli o jednoho hráče méně, dokázali jsme si po přestávce vytvořit tři nebo čtyři gólové příležitosti, z čehož máme dobrý pocit,“ uzavřel hodnocení hostující kouč.

To domácí trenér mohl být s výhrou spokojen. „Navázali jsme na šňůru, kterou jsme zatím hráli. Jsme spokojení. Čeká nás poslední zápas v Rozstání. Zápas proti Ruprechticím měl velmi dobrý začátek. Za stavu 3:1 jsme ještě neproměnili penaltu. Soupeř se ale nedal, snížil až na 5:3 a zase to bylo v závěru o nervy,“ řekl k zápasu Miroslav Procházka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...