„Klukům jsme před zápasem kladli na srdce, že Cvikov měl šňůru pěti vátězství v řadě a ačkoliv nám se v poslední době také daří, nebude nás čekat lehké utkání,“ prozradil Aleš Kotek předzápasovou rozmluvu k mužstvu.

Ta dopadla na úrodnou půdu. „První poločas byl ale zcela v naší režii. Už ve dvanácté minutě jsme šli po rohovém kopu do dvoubrankového vedení. Hosté pak sice ve 28. minutě snížili z ojedinělého protiútoku, ale my drama nedopustili. Naopak dva premiérové góly Kuby Součka znamenaly poločasové vedení 4:1,“ pochvaloval si kouč první dějství.

Krásná Studánka (v černém) ztratila dobře rozehraný zápas a se Semily pouze remizovala 2:2.
Studánka ztratila dobře rozehraný zápas. Střílíme se sami do nohy, nechápe Jirák

Ani po přestávce domácí nepolevili. „Úvod druhé půle nám sice malinko utekl a hosté snížili. Nám se ale nadále dařilo a hned po čtyřech minutách přišla odpověď. Nakonec se prosadil v 75. minutě po bratrské spolupráci opět Lukáš Čermák, čímž dovršil hattrick a stanovil konečné skóre 6:2,“ pravil spokojeně.

Celkově byl Kotek po vítězství v dobré náladě. „Když shrnu zápas, musím být spokojený, a to jak z předvedeného výkonu, tak i proměňování šancí. Trochu mi však přišlo, že Cvikov přijel malinko odevzdaný. Na druhou stranu je chci ale pochválit, že i když šlo o derby, celý zápas probíhal velice slušně. A již tradičně musím pochválit také fanoušky za fantastickou atmosféru,“ uzavřel trenér hodnocení.

Ruprechtice (v bílém) odehrály 'domácí' utkání na půdě svého soupeře s Doubí, kterému podlehly 0:4.
Ruprechtice opět padly. Látáme to, jak jen můžeme, říká Buša

Hostující kouč litoval početných absencí. „Nebyli jsme kompletní, a to proti Jablonnému, které patří k lepším týmům v soutěži, bylo znát. Výsledek mě mrzí, samozřejmě jsem si přál, abychom tam bodovali. Tabulka je stále zamotaná, na druhou stranu si myslím, že už máme velkou jistotu záchrany,“ doufá Miroslav Novotný.

Tak jisté to ale být ještě nemusí. „Pokud tedy budou padat poslední týmy z jednotlivých skupin a pak ten na třináctém místě s menším počtem bodů. V tomhle je na tom naše skupina lépe. Do konce sezony bych rád vybojoval šest bodů, pak už bude klid,“ prozradil své přání.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...