Sportovní redakce Deníku si nejen pro fotbalové nadšence přichystala unikátní anketu, v rámci které hledá v Libereckém kraji nejoblíbenější fotbalový klub za rok 2023. Cíl ankety je jednoduchý - najít fotbalový klub, který má na internetu nejvíce aktivní fanouškovskou základnu.

V anketě můžou přihlášení uživatelé hlasovat pro kluby, které se dostaly do krajského finále z okresních kol (TJ Horní Libchava (Česká Lípa), TJ Velké Hamry (Jablonec), TJ Jiskra Dolní Řasnice (Liberec), TJ Sokol Zálesní Lhota (Semily), TJ Dynamo Lindava (Česká Lípa), TJ Sokol Plavy (Jablonec), TJ Sokol Ruprechtice (Liberec), SK Studenec (Semily), TJ Jiskra Svor (Česká Lípa), FC Pěnčín (Jablonec), TJ JISKRA Višňová (Liberec), TJ Sokol Horka u Staré Paky (Semily).

David Pavelka v dresu české reprezentace, za kterou zasáhl do 25 utkání.
Pavelka opět v Liberci? Legendy mají jasno, sám hráč zvažuje budoucnost

Ti, kteří nepatří ke skalním fandům těchto klubů, se můžou rozhodnout na základě sympatií, nejlepší atmosféry, nejlepšího občerstvení, nejpilnější práce s mládeží a tak podobně.

Hlasovat pro svého favorita můžete až do konce března 2024. Nové hlasy je možné přidávat každých dalších pět minut. Sdílení na sociálních sítích samozřejmě povoleno či dokonce doporučeno.

Byznysmen Ondřej Kania získal opci na 75 procent akcií Slovanu Liberec, kterou musí uplatnit do 15. května. Stihne to ale nejspíš již během března.
Rozruch kvůli oslavě na Spartě. Budoucí boss Liberce vysvětluje, co je za videem

O vítězi zkrátka rozhodnou ti fanoušci, kteří jsou ochotni pro svůj klub hlasovat ve dne i v noci. Nehrajeme si na objektivní anketu, vždyť ankety, ve kterých se hlasuje na internetu, takové nikdy nemůžou být. Chceme vědět, který klub fandové dokážou na internetu co nejvíce podpořit.

Vítězný klub se dostane na titulní stránku Deníku po celém Libereckém kraji, kde otiskneme jeho velkou týmovou fotku. Zároveň se zástupci klubu pořídíme rozhovory, které budou také zveřejněné. Kromě samotné prestiže je tedy o co hrát, proto směle do hlasování!


Nahrává se anketa ...