Čtvrt hodiny před koncem rozhodl Jakub Synek, jenž se ostatně poslarat o obě branky vítězů. Ostatně i v tomto utkání bral tři body celek, který prohrával.

Na začátku jarní části bude v tabulce mezi oběma celky pouhé dva body, ačkoliv Jablonec stále zůstane první.

Liberec sice skoro sedmdesát minut hráč o jednoho hráče méně, ale i přesto si z Chlumce nad Cidlinou odveze všechny tři body za vítězství 3:2.

Zápas se pro liberecký tým nevyvíjel dobře, jelikož se domácí dostali do dvoubrankového vedení zásluhou kapitána Tomáše Bastina, který se dvakrát trefil z penalty.

Liberecký obrat začal podle portálu onlajny.com v prvním poločase Justen Shelden Kranthove, který dokázal navázat na druhý gól soupeře a snížil na rozdíl jediné branky. Pak dlouho nic nebezpečného nebylo, až do 81. minuty, kdy dokázal vyrovnat David Vyčítal. Tečku za celým utkáním dodal Lubomír Tupta, který v samotném závěru rozhodnul toto utkání pro liberecký tým.

ČFL, 14. kolo:

Přepeře - Jablonec B 2:1 (0:1)

Branky: 54. Synek, 72. Synek – 34. Skuhravý. Rozhodčí: Lerch – Polena, Hlaváček. ŽK: Novák, Tobiaš – 68. Skuhravý. Diváků: 350.
Přepeře: Truksa – Kventsar, Krasnický, Knejzlík, Fingerhut (46. Pavlata), Martan (63. Bulíř), Synek (79. Prokopec), Novotný, Dvořák (79. Elbel), Novák (86. Tobiaš), Janošík
Jablonec B: Ježek – Haitl, Skuhravý, Koblížek, Černák (58. Werani) – Rozkovec, Munzar – Vošahlík, Daníček (81. Štěpánek), Nykrín (58. Kinčl) – Ali-Abubakar.

Chlumec nad Cidlinou - Liberec B 2:3 (2:1)

Branky: 10. Bastin (pen.), 19. Bastin (pen.) – 20. Kranthove, 81. Vyčítal, 90+2. Tupta. Rozhodčí: Drábek – Braun, A. Mach. ŽK: Havlena, Samko, J. Novotný (CCN) – O. Novotný, ČK: 18. Šulc. Diváků: 300.
Chlumec nad Cidlinou: O. Mach – Jakab, Finěk, Havlena (79. J. Novotný), Krčál, Samko, Bastin, Čížek, Labík, Havel, Žahourek.
Liberec B: Pešl – Černický, Bína (90+2. Zvěřina), Šulc, Juzvak, Winkler (46. Málek) (88. Knobloch), Polyák (46. Daněk), O. Novotný (70. Vyčítal), Michal, Tupta, Kranthove.