Za domácí skórovali v 18. minutě Tomáš Bastin a po necelé hodině hry i Tomáš Labík. Domácí navíc nevyužili penaltu, míč nad branku poslal Michal Petráň… Celek trenéra Jarolíma má na kontě dvě prohry a výhru.

„Dnešní utkání bylo hodně fyzicky náročné, na začátku jsme propadali v osobních soubojích a soupeř se snadno dostával do šancí. My jsme se začali dostávat do hry až druhý poločas, kdy Chlumec zalezl, ale opět nás sráželo to, co vždycky, nedůraz v pokutovém území. Na tom je třeba hodně zapracovat a pak věřím, že vítězství přijdou,“ uvedl k zápasu z týmů poražených Michal Pavlata.

Vítězství, ale nepřesvědčivé. Výkon měl plno chyb, uvědomuje si Kozel

Liberecká rezerva má po návratu do ČFL výsledky jako na houpačce. Porážka, výhra, porážka. SK Zápy vyhrál díky trefě Daniela Turyny v 78. minutě.

„Dnes nás konečný výsledek hodně mrzí. Téměř po celý zápas jsme měli optickou převahu. Ke gólům nám chyběla přesnost ve finální fázi. Soupeř se zaměřil na dobrou defenzivu a standardní situace. Nakonec v závěru zápasu skóroval a my jsme bohužel bez bodu,“ řekl Jakub Harant, trenér Liberce B, kterému nepomohli ani hráči z kádru áčka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...