Zase ta koncovka. Béčko Slovnu odevzdalo na hřišti proti aktuálnímu lídrovi skupiny B ČFL solidní výkon. Do duelu vstoupilo aktivněji, což vyústilo v řadu náznaků šancí ke skórování a hlavně k červené kartě hostujícího Petra Putze, který už ve 25. minutě zamířil do sprch.

Domácí mužstvo dobývalo stažený blok Záp, jež na druhé straně hřiště hrozily z každé standardní situace. Ty si nakonec Slovan stejně jako rychlé kontry hostů pohlídal.

Liberecká rezerva se však v posledních utkáních potýká se slabou produktivitou, během posledních tří utkání vstřelila jen dvě branky a ani v jednom případě nebrala body. V utkání se Zápami jedinou gólovou radost utkání překazil praporek pomezního arbitra, který si všiml ofsajdového postavení.

Domácí ale i tak ukončili sérii pěti utkání bez bodu a vyhlížejí utkání s Pardubicemi, které se odehraje v neděli 22. května na východě Čech. Zápy se právě díky bodu z Liberce posunuly zpět na první místo tabulky před Jablonec. „Doufám, že jde o příslib směrem k utkání v Pardubicích a že kluci zjistili, že fotbal hrát umí a když do toho dají úplně vše, zvládnout se dá každý zápas,“ komentoval trenér Petr Myslivec.