"Z důvodu neuspokojivých výsledků a výkonu A-mužstva došlo k odvolání hlavního trenéra Zbyňka Houšky,“ oznámil na klubovém facebooku Michal Kupka, prezident FK Přepeře.

Jeho tým přezimuje na 11. příčce, za čtyři výhry, tři remízy a osm porážek nasbíral 15 bodů a od pásma sestupu, kde se nachází tandem Benešov a Baník Most/Souš, ho aktuálně dělí šest bodů.
Mužstvo poslední tři podzimní zápasy prohrálo, třebaže výkony nebyly špatné. Jaro navíc na začátku března začne na stadionu vedoucí Viktorie Žižkov.

. Samozřejmě, je to vina zejména hráčů, ale vyměnit celé mužstvo nelze, tak je stejně jako všude jinde na ráně první trenér… Zbyňkovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí a pevné zdraví do budoucna. Tréninkový blok v prosinci povedou asistenti Bednář a Tvaroha. Sportovní ředitel Jaroslav Nesvadba byl pověřen hledáním nového hlavního trenéra,“ uvedl Kupka.

Houška nastoupil k mužstvu v létě, po příchodu z Jičína. „Momentálně je všechno hodně čerstvé, seběhlo se to rychle, ale s odstupem času se k situaci určitě vyjádřím,“ řekl Zbyněk Houška (na snímku) na žádost Deníku o vyjádření a rozhovor.

Přepeře jsou ambiciózní klub, který se za šest let dostal za fotbalového „pralesa“ až do třetí nejvyšší soutěže.