Domáci rozhodli o své výhře už v prvním poločase, kdy dali tři branky. Druhou výhrou v sezoně se odpoutali z posledního místa tabulky.

"Dokázali jsme ze všeho dát branku, kdežto soupeř ze svých jasných šancí ani jednu. Takže poločas, který mohl skončit 4:4, skončil 3:0 pro nás. Hned na začátku druhého poločasu jsme dali čtvrtou branku a tím jsme zápas definitivně zlomili. Poté jsme utkání již dohráli v poklidném tempu. Mohli jsme alespoň prostřídat hráče, kteří se zatím do zápasů tolikrát nedostávali. Ten výsledek jim určitě pomohl a nám všem také. Především tři body jsou pro nás v této době opravdu důležité. Opět musím vyzdvihnout přístup, tentokrát i skvělou efektivitu. Branek z naší strany mohlo být ještě víc a jsem také rád, že jsme vzadu opět udrželi nulu,“ uvedl kouč vítězného týmu

ČFL, 11. kolo:

FC Slovan Liberec B - FK Pardubice B 4:0 (3:0)
Branky: 8. Gembický, 21. Gembický, 42. Valenta, 46. Yuzvak. Rozhodčí: Matějček - Dohnal, Hrivík. Diváků: 97.
Liberec B: Pešl – Černický, Lehoczki, Bína, Šulc (81. Zvěřina), Yuzvak, Valenta (69. Knobloch), Kazda (69. Málek), Michal, Horňáček (58. Daněk), Gembický (58. Polyák)
FK Pardubice B: Hrnčíř – Halász, Nemšovský, Sychra (46. Hajník), Lupač, Dufek (65. Štichauer), Šimek (81. Řehák), Lee (65. Formáček), Kubart, Kurka, Ramos Junior (46. Vítek)