Liberečtí chtěli napravit týden starou porážku v derby s Jabloncem, zatímco Boleslav vybojovala alespoň bod za porážku s Velvary po penaltách.

Všechno podstatné se odehrálo už v prvním poločase. Do vedení se dostali hosté, když se prosadil Petr Hampl. Za domácí vyrovnal Kanghyun Yu, ale stav 1:1 vydržel pouze dvě minuty. Michal Dohnalík pak přisoudil všechny tři body týmu z města automobilů.

Liberec prohrál podruhé v řadě a v tabulce se usadil na dvanácté pozici. Příště se Slovan střetne s Bohemkou.

Česká fotbalová liga - 5. kolo

FC Slovan Liberec B - FK Mladá Boleslav B 1:2 (1:2)

Branky: 32. Yu - 18. Hampl, 34. Dohnalík. Rozhodčí: Dujsík - Drábek, Linhart. ŽK: 3:2. Diváci: 120.

Sestavy:

FC Slovan Liberec B: Vliegen - Vrabec, Baláž, Yu, Dvořák, Michal, Gembický, Kim (73. Daněk), Beran, Kratochvíl, Dordič. Trenér: Myslivec.

FK Mladá Boleslav B: Mikulec - Tataev, Komárek, Dohnalík (82. Jerchov), Hašek, Hampl (90+2. Moravčík), Kopa, Hönig (88. Dib), Paixao, Rudzan, Vejr (70. Angelozzi). Trenér: Pechanec.