Poté, co prohráli s Pardubicemi 0:1 a porazili Legnici 8:1, remizovali s německým Neugersdorfem 1:1.

V prvních dvou duelech bylo tempo z obou stran relativně velké, o druhém poločasu souboje s Neugersdorfem se to rozhodně říci nedá. Liberec byl přesto blízko k vítězství, ale v závěru Severočeši netrefili prázdnou branku.

„Vyrovnaný zápas. První poločas snesl ještě nějaké měřítko, zato druhý byl o ničem z obou stran. Přesto jsme měli ke konci střetnutí jasnou příležitost na skórování, ale netrefili jsme prázdnou branku. Chyběla nám hlavně kvalita po zisku míče,“ zhodnotil trenér Slovanu Petr Papoušek.

Další zápas v zimní přípravě odehrají svěřenci koučů Petra Myslivce a Petra Papouška 5. února od 14 hodin proti Táboru. Hrát se bude v Turnově.