„V klubu už působím řadu let, tento rok už bude mým osmým. Začínal jsem snad jako každý mladý trenér u žákovských kategorií. Trénování představovalo zábavnou formu brigády, ale i možnost učit se nové věci. Následovalo několik let strávených u dorosteneckého týmu a později i možnost vést mužský B-tým. Liberecká rezerva mi přinesla spousty nových trenérských zážitků, díky kterým jsem měl chuť v trénování pokračovat,“ řekl Ladislav Láska ohledně své cesty, která jej vynesla až na místo asistenta trenéra prvního týmu.

„Už od mala jsem naše áčko sledoval, chodil se koukat na zápasy a fandit našim tehdejším vzorům. Jsem rád, že se mi dokonce podařilo i nějaký ten zápas za A-tým odehrát a zažít si ten pocit. Poslední roky už jsem strávil na tribuně, nebo u online přenosů. Poslední dvě sezóny byly pro libereckého diváka dost zajímavé, se spoustou infarktových zápasů plných emocí,“ prozradil Láska, že o superligovém mančaftu má dokonalý přehled.

Jak se teď těší na spolupráci s hlavním koučem Zdeňkem Skružným? „Kdyby mi to někdo řekl před pěti roky, tak bych se asi bál. Ale teď se neskutečně těším. Myslím si, že se toho můžu od Zdeňka dost naučit, a to nejen po trenérské stránce. Už těch pět listopadových zápasů bylo něčím neskutečným. Očekávám, že i následující rok bude velká jízda,“ odvětil natěšeně Ladislav Láska.