Severočeši dali domácím lekci z produktivity. Liberec se již ve 4. minutě dostal do vedení, načež domácí v polovině úvodního dějství vyrovnali. Jejich radost ale byla velmi krátká, neboť o šedesát vteřin později vrátil Severočechům jednogólový náskok Radek Valeš. Palebné zbraně poté na obou stranách utichly a stav 2:1 z pohledu hostů vydržel až do závěrečné periody. Branka padla až osm minut před koncem, kdy liberecké vedení navýšil Vojtěch Janeček. Hosté ještě vzápětí své vítězství pojistili čtvrtou brankou a pod Ještěd si tak odvezli mečbol!

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Liberec 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)

Branky: 11. Sládek - 4. Klucho, 12. Valeš, 53. Janeček, 58. Wiener. Rozhodčí: Both - Černín.

Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Diváků: 185. Zásahy brankářů: Binder 9 - Mück 21.

Liberec: D. Mück (Chlad) – Klucho, Bitman, Dlesk, Pařízek – Jakub Kopecký, Valeš, Mádlo, Vacek, Rozkovec, Smutný, Baudisch, Ferdan, Šoltys, Macháč, Wiener, Světlík, V. Janeček.

Zdroj: Youtube