Jak již název napovídá, toto výjimečné turné nenechá jednu pípu suchou a fanouškům tak nabídne skvělý hudební zážitek, o který se postará propojení dvou českých hudebních skupin. „Není nad to mít na pódiu parťáky, se kterými začíná večírek již při zvukovce. Na naše společné hraní máme plno krásných vzpomínek, takže víme, do čeho jdeme a nemůžeme se dočkat! Těšte se na naše best of, několik překvapení a hlavně – na oslavu z osobních setkání a čiré radosti z pití a koncertování,“ vzkazují Tři sestry. 

Pro liberecký koncert doprovodí Tři sestry kapela Harlej, která vydala novou desku a také DVD. „Záznam z naší třetí Lucerny vznikl původně pro naši archivní potřebu, neměli jsme ho v úmyslu vydat. Chtěli jsme mít vzpomínku na koncert, na kterém s námi hostovala skvělá Petra Janů. Po dlouhé době jsem se k natočeným materiálům vrátil a zjistil, že by bylo škoda ho nezveřejnit. Původně vznikla hrubší verze pro YouTube, nakonec jsme doladili zvuk a rozhodli se koncert přinést našim fandům jako bonus reedice alba Na prodej. Atmosféra koncertů v ikonickém koncertním sále je vždycky super a doufáme, že tohle se nám podaří i díky DVD přenést lidem domů,“ říká Tonda Rauer z Harleje.

Harlej v čase vzniku alba přivítal nové spolupracovníky, takže na albu krom stabilních autorů znějí i texty Kuby Ryby (Rybičky 48), Radka Mihoka (Jaksi Taksi) i Oty Balage (BSP, Balage Band). „Řada z našich písní z alba Na prodej už zůstalo na stálém repertoáru naší skupiny, takže některé z nich určitě zazní i na našem letošním vystoupení po boku Tří sester v Domě kultury Liberec už 1. prosince. A jistě je nabídneme také na našem koncertě v legendární Lucerně krátce před Vánocemi opět v Lucerně 20. prosince,“ dodává k novinkám okolo Harlej Marcela Dvořáková z hudební společnosti Warner Music Czech, která album kapele vydala. „Skupina Harlej vydává své album Na prodej rozšířené o unikátní DVD a poprvé také na vinylu,“ také připomněla paní Dvořáková.

Radek Strnad