Moskva se v březnu stane městem tance a dějištěm WADF 2020 European Artistic Dance Championship, 6. – 8. března 2020. Tři dny se bude tančit v luxusním hotelu Radisson Collection. Taneční a pohybová školu ILMA budou reprezentovat Justi Bohatá, Simča Burešová, Adrianka Šulcová, Tomáš Muller, Andrejka Masopustová a Anetka Horáčková a to v sólových a párových disciplínách.

Vše bude hodnotit 45členná mezinárodní porota, jejím členem bude za Českou republiku Mgr. Ilona Šulcová, předsedou poroty pak člen prezídia WADF Marian Šulc. Z Čech poletí i oblíbený floormaster Jiří Potůček a moderátor David Hlůže. Všichni jsou členy pořadatelského týmu soutěže v Moskvě. Pořadatel se rozhodl využít jejich velké zkušenosti s organizací MS v disciplínách WADF, World Dance Championship pořádaném již 11 let v CENTRU BABYLON v Liberci.

Taneční a pohybová škola ILMA Mgr. Ilony Šulcové se věnuje taneční přípravě v široké škále tanečních žánrů. Škola se věnuje disciplínám speciálních tanců stylu Caribbean Dance – Salsa, Bachata, Merengue, ale i Swing dance, Mambo a plesovým choreografiím. Dále vzdělává mládež i dospělé ve společenských tancích – tzv. kurzech pro širokou veřejnost a mládež v zájmových kurzech Street Dance, ale i v tanečních žánrech R&B a v neposlední řadě i Performing Arts – Show Dance. Všechny taneční žánry vyučují zkušení lektoři, pedagogové, kteří ve svém oboru dosáhli uznání nejen jako odborníci – mezinárodní porotci, ale též jako aktivní tanečníci, reprezentanti na mezinárodních soutěžích. Taneční škola se může pochlubit nejen tituly mistrů České Republiky, ale i mistrů Evropy a světa ve všech věkových kategoriích.

Taneční a pohybové školy ILMA