Na Lesním koupališti se slavnosti letos uskuteční poprvé, doposud se většina akcí konala u Martinské stěny v Liberci-Kateřinkách. Na slavnostech vystoupí Divadlo Rolnička, které pro děti zahraje Letní pohádku, ukázky skotských tanců dále předvede T. O. Jizerský bodlák.

Pro návštěvníky bude hrát živá country & bluegrass hudba a bude pro ně také připraveno občerstvení, možnost opékání buřtů a pivo Falkenštejn, vstupné je pouze dobrovolné.

Pořadatelé prosí všechny návštěvníky, aby k Lesního koupališti nevjížděli automobily, nejsou zde vůbec žádná parkovací místa. Pokud pojedete automobilem, zaparkujte prosím na oficiálních parkovacích místech v Lidových Sadech nebo v okolí ulice Horská, případně v centru Liberce. Ideální přístup je autobusem č. 18 do zastávky U Trianglu nebo U Pramenů a dále pěšky cca 1 km nebo tramvají č. 3 do zastávky Botanická zahrada nebo Lidové Sady-ZOO a dále pěšky cca 1,6 km, respektive 1,1 km. Na místo se dá bez problémů dostat s dětskými kočárky, vhodný přístup je také na jízdním kole.

Mohlo by vás zajímat: Hádanka z Liberecka: Poznáte podle fotek a videa, o jakou obec se jedná?

Jak se jmenuje obec zachycená na videu? | Video: Jiří Louda