Témata jsou stejná jako u jejich klasických workshopů, tedy prevence rakoviny, kardiovaskulárních onemocnění či reprodukčního zdraví. 

Už ve čtvrtek 16. dubna proběhne v 18:00 hodin webinář #prsakoule. Ten účastníky naučí, jak včas rozpoznat rakovinu prsu, varlete a dalších orgánů a jak probíhají preventivní kontroly. V rámci chatu pak bude možnost pokládat školiteli doplňující otázky. 

Registrovat se lze ZDE

Další webinář na téma Žiješ srdcem proběhne 21. duba v 18 hodin. Diváci se zde dozví jak předcházet a včas rozpoznat infarkt i mozkovou mrtvici, co dělat v případě, že je samotné či někoho v jejich okolí potkají i kde a jak probíhají preventivní kontroly. Dále účastníci webináře zjistí jak změřit krevní tlak, poslechnout tlukot vlastního srdce a nebo jak rozložit a znovu složit lidské srdce a mozek.

Registrovat se lze ZDE

A zatím poslední plánovaný webinář na téma Dole dobrý se uskuteční 23. duba v 18:00 hodin. Účastníci se naučí, jak předcházet a včas rozpoznat sexuálně přenosná onemocnění. Bude zmíněna také prevenci a léčba neplodnosti i dosud tabuizovaná témata jako je inkontinence a erektilní dysfunkce. 

Registrovat se lze ZDE

Kateřina Svobodová