Soutěže se zúčastnilo 33 posádek z 10 států, Českou republiku zastupovalo 5 posádek a jedna juniorská posádka mimo soutěž. Český tým získal 7 medailí z 9 medailí. Dvě zlaté, dvě stříbrné a tři bronzové.

V Landing Trophy vyhrály posádky z Polska a David Černý s Janem Havlíkem získali bronzové medaile. V navigační části se letělo 7 etap kde první čtyři posádky ještě letěli 8 etapu. Tu letěli naše tři posádky a jedna slovenská, naše posádky bez trestných bodů získali dělená 1. místa. Celá navigační část byla zcela v režii českého týmu – 1. místo Marek Velát s Annou Zichovou, 2. místo David Černý s Janem Havlíkem a 3. místo bratři Matouš a Kryštof Adamové.

V souhrnných výsledcích (přistávací část + 7 etap v navigační části soutěže) vzniklo celkové kombinované pořadí posádek kde titul mistrů světa v ANR získala posádka David Černý a Jan Havlík, oba z Aeroklubu Liberec, následovanými posádkami Marek Velát a Anna Zichová z Leteckého centra ČR a bratry Matoušem a Kryštofem Adamovými také z Leteckého centra ČR. Podrobné výsledky jsou k dispozici na www.wanr2024.sk.

Air Navigation Race je nejmladší disciplínou v rámci GAC - FAI. Soutěží se v letu ve virtuálním koridoru na čas a přesnosti přistání.

Letový koridor má šířku 0,2-0,4 NM, což je 370 - 740 metrů. Otočné body nejsou nijak definovány, může to být i jen pozice uprostřed lesa nebo jezera. Úkolem posádky je proletět daný koridor bez narušení jeho hranic, bez pomoci elektronické navigace, pouze pomocí srovnávací navigace. Přesný čas průletu se měří na začátku a na konci koridoru.

Přesnost přistání obsahuje 4 lety s přistáním do přistávacího prostoru, které je shodné s pásmem pro přesné létání.