Kolo a cyklistika společnost provází po celou dobu existence. Jako způsob jak zapojit do kolové podpory další příznivce, připravila Kola pro Afriku kampaň Na Igora!, kterou sleduje získat pro své aktivity nové podporovatele a zároveň podpořit cyklistiku v ČR.

1. ročník kampaně Na Igora! se nese ve znamení cesty kolem světa za 80 dní. Kampaň bude ukončena na Světový den cyklistiky, který připadá na 1.10., kdy má svátek Igor. Úspěšnost kampaně ilustruje virtuální cyklista Igor, který chce na kole objet celý svět. Bez tvé podpory to však Igor nedokáže.

Zaregistruj se do kampaně a pomoz Igorovi objet celý svět. Podpoř činnost Kol pro Afriku i cyklistiku!

Připojit se můžete www.naigora.cz

Igor vyrazil na cestu kolem světa z Ostravy 14. července. Za 80 dní chce přejet Evropu, Afriku, Kanadu a USA, Japonsko, Malajské ostrovy, Thajsko, Austrálii, Tasmánii, Nový Zéland, Francouzskou Polynésii, Velikonoční ostrov, Jižní Ameriku, Jižní Afriku, Madagaskar, Réunion zpět do Evropy až do Prahy. Jestli Igor navštíví všech plánovaných 90 míst závisí na tom, kolik lidí jej podpoří vlastní registrací ke kampani.

Zaplacením registračního poplatku podpoříš činnost Kol pro Afriku a posuneš Igora na jeho trase o 20 kilometrů. Pokud sám za Igora ušlapeš 20 km, popoříš i cyklistiku v ČR. Igor sdílí s ostatními poznání z každého místa, které díky jejich kilometrům dosáhl. Když sdílíš zážitek ze své cyklojízdy i ty, přispíváš tipy na cyklotrasy a výlety na kole v celém Česku.

Kola se točí, když i ty sdílíš s Igorem příspěvky ze své cesty.

Kateřina Krainová, koordinátorka