„Děkujeme našim úžasným fanouškům, že musíme řešit tyhle příjemné starosti s přidáváním koncertů i sháněním větších sálů. Prodej lístků je pro nás upřímnou reflexí, jestli mají lidé o naši muziku zájem a my si vážíme toho, že mají,“ říká s úsměvem zpěvák Tomáš Polák.

Pro Radečky to bude historicky první turné, na němž představí své písně za doprovodu smyčcového tělesa, konkrétně olomoucké filharmonie Ceremony String Quartet. To ona dodá koncertu jedinečnou atmosféru. Zároveň půjde o návrat ke kořenům kapely, kluci se totiž ještě jako děti seznámili v orchestru a kytarista Radek Sekyra dodnes působí coby dirigent komorního orchestru.

„Jako kapela jsme srdcem rockeři, ale ty největší hity máme o lásce. Proto jsme se rozhodli pro romantické turné, kde zazní ve smyčcových aranžích písně jako Vloupám se, Praha, Máš mě na svědomí, Sex ve sprše a samozřejmě nebude chybět ani aktuální rádiový hit Romantický smyčce, po němž jsme celé turné pojmenovali,“ dodal zpěvák Tomino Polák, muzikant ve své nezbytné pletené čepicí.

Zdroj: Youtube

TURNÉ ROMANTICKÝ SMYČCE NA VALENTÝNA:
13.2. Liberec, KC 101010
14.2. Praha, Palác Žofín
15.2. Šumperk, Kino Oko
16.2. Olomouc, Reduta MFO

Radek Strnad