Do akademie věd pronikly informace, že existuje kniha, jejíž text obsahuje návod k ovládnutí civilizace. Kniha se však záhadně ztratila. Pomozte nám ji vypátrat v liberecké knihovně!

Na hru se mohou hlásit až šestičlenné týmy, je tedy ideální pro rodiny či skupiny kamarádů a přátel. Účast je vhodná pro hráče od deseti let výše. Zahrát si však samozřejmě mohou i mladší děti, nejlépe však v doprovodu rodičů, aby zvládly i některé náročnější úseky pátrání. Začátek hry je možný v otvírací době knihovny v časech 10:00, 13:00, 15:00 a 17:00 hodin. K účasti ve hře je nezbytné svůj tým předem přihlásit na adrese detske@kvkli.cz nebo telefonicky na čísle 482 412 162. Každý herní pokus může trvat max. dvě hodiny. Účast v naší únikové hře je pro všechny zájemce zdarma.

Milan Turek převzal ocenění společností Domowina.
Již 60 let spolupracuje Milan Turek z Liberce se společností Domowina v Budyšíně

Přijďte vypátrat záhadnou ztracenou knihu a odvrátit kolaps civilizací! Těšíme se na vás.

„Úniková hra byla již několika soutěžními týmy vyzkoušena v knihovně minulý týden jako součást nabídky v rámci Festivalu dětského čtenářství. Jen po dobu tří dnů konání festivalu si ji vyzkoušelo na tři desítky zájemců a setkala se s velkým ohlasem“, doplňuje ředitelka knihovny Dana Petrýdesová. Již nyní je možné si v knihovně rezervovat termíny, zájem je opravdu velký.

Veškeré informace naleznete také na našich webových stránkách www.kvkli.cz v sekci Aktuálně.

Kateřina Šidlofová