V singlu "Nádražka" se k nim přidal i herec a restaurátor Tomáš Hanák, čímž kapela potvrdila, že si ráda hraje nejen se zvuky, texty, ale i s divadelním projevem. O dějové lince klipu pak říkají: „Nechtěli jsme jen kopírovat náladu písně a textu a zvolili tak příběh s vtipnější stylizací.“

Tomáš Hanák si v něm zahraje i zazpívá s týmem, úklidových profesionálů. Jak to celé dopadne se dozvíte v klipu, který je od 14. ledna ke shlédnutí na Youtube:

Zdroj: Youtube

Metou kapely Kaleidoskok není jen být skvělým předskokanem. „Chceme slepovat všechny ty barevné rozbité střepy našich životů do originálního obrazu a pohledem skrz ně zvedat náladu a nabízet novou perspektivu. Chceme předat barevný zážitek," říká frontman kapely Dušan.

Není jim cizí funk, rock a neštítí se ani popu nebo folku. Inspiraci hledala autorská i partnerská dvojice u velikánů, o kterých sami říkají: „Třeba hudba Suchého a Šlitra nás učila nezaujatosti a originalitě, Roxette nás učili citu pro melodie, Daft Punk k odvaze hrát si s hranicemi, Vulfpeck živosti a Moloko příjemně pulsující energii. Zároveň nás baví kapely, které nám ukázaly, že hudba může být svobodná, vtipná a hluboká zároveň – české ikony jako Vltava, Buty, MiG21, Tatabojs, J.A.R., Bára Poláková a mnoho dalších, jsou pro nás velkou inspirací.“

Přestože Nádražka není jediným klipem, který natočili, rozhodli se ho letošní zimu vypustit jako první. Má totiž jako jedna z mála jejich písní příjemně poklidnou atmosféru.

Kaleidoskok