Inscenace o pejscích a vlacích je určena opravdu nejmenším divákům (ve věku od 2 let) a těm pražským se evidentně líbila. Obdržený průměr hodnocení 1,00 znamená, že všichni diváci při odchodu vhodili do hlasovacích schránek lístek „líbilo“, ani jeden „docela líbilo“, ani jeden „nelíbilo“. A tak se nám to líbí a máme z toho v Naivním divadle velikou radost!

Studiovou inscenaci připravil tým režisérky Michaely Homolové (autor Vít Peřina, výtvarník Robert Smolík a hudebník Filip Homola), který je podepsán také pod úspěšným představením pro nejmenší děti O beránkovi, který spadl z nebe. A právě s „beránkem“ se mohou „pejskové na trati“ určitě poměřovat. I tentokráte je totiž inscenace určena těm nejmenším, je téměř beze slov a pro velmi malý počet diváků sedících přímo na dosah scény.

Na speciálně upraveném jevišti vzniká postupně velká železnice a na ní se odvíjí příběh pejska, který se pro nalezení své psí kamarádky rozhodne překonat strach z neznáma a vrhne se po hlavě vstříc velkému vlakovému dobrodružství. Cestou za svou láskou navíc získá spoustu nových psích kamarádů, kteří mu při jeho pátrání pomáhají…

Naivní divadlo Liberec