Jedno z prvních společných soustředění dívky absolvovaly v prostorách Pytloun Grand Hotel Imperial. V programu nechybělo školení v oblastech sociálních sítí, dress codu nebo vystupování ženy ve společnosti.

„Připravujeme dámy jak na světové soutěže krásy, aby správně a skvěle reprezentovaly Česko, tak i do samotného života, kde je role ženy velmi důležitá. Naše vítězky jsou posléze vzorem pro mladé ženy a mají díky vítězství v Miss silnější hlas, než kdy dřív,“ říká Taťána Makarenko, zakladatelka a ředitelka soutěže Miss Czech Republic.

„Titulu Miss je v dnešní době velmi důležité správně využít a ukázat tak, proč je důležité mít styčnou osobu, která je vzdělaná, inteligentní, sebevědomá, dobrá řečnice a skvělá reprezentantka s vytříbenou etiketou. Krásné jsou všechny a vzhledem k tomu, že je krása velmi subjektivní, tak hledáme hlavně silné osobnosti,“ dodává Makarenko.

Finálový večer soutěže bude hostit 7. května ve Forum Karlín v Praze. Vítězka poletí reprezentovat republiku mimo jiné na Miss World.

Děkujeme za příspěvek. Fotografie a texty můžete posílat na e-mail petra.hamova@denik.cz. Rádi je uveřejníme v rubrice Čtenář reportér na webu i v novinách.