Chytlavé melodie, nápadité a vtipné texty plné originálních spojení, obrazů či asociací a především neuvěřitelný proud energie. Přesně to nabízí folk-reggae-punkové duo Vasilův Rubáš, které zavítá v sobotu 4. července do libereckého hudebního klubu Warehouse.

Návštěvníky koncertu zaručeně dostane nejen unikátním mixem skvělé hudby, ale i svým komickým vystoupením a humorem. Dokáže nadchnout nejen příznivce folku, zcela jistě nadchne ale i fanoušky ostřejšího punku. Společně s ní na akci vystoupí také kapela Circus Problem, která se také prezentuje svojí originální a nezaměnitelnou tvorbou autorských písní.

Pražská kapela Vasilův Rubáš vystupuje od roku 2003, a to nejen v hlavním městě, ale po celé České republice.  Folk-reggae-punkové duo má velmi chytlavé melodie a nápadité texty. Své návštěvníky navíc zaujme svým komickým vystupováním.  Další zajímavostí je, že zkušebnu mají v bývalém atomovém krytu v činžovním domě v pražských Holešovicích, jeden z členů se také zúčastnil natáčení nové série Manželské etudy.

Klub se otevírá v 18 hodin. 

Katka Kučerová